Εκδήλωση Ενδοσχολικής Διάχυσης έργoυ eTwinning 2022-2023 ” Α World of Lakes”

Το πρώτο μαθησιακό ταξίδι της Έκτης Τάξης (ΣΤ1 & ΣΤ2) στον μαγικό κόσμο του eTwinning, στα πλαίσια του μαθήματος της Αγγλικής Γλώσσας, ολοκληρώθηκε τη φετινή χρονιά με την παρουσίαση της συμμετοχής τους στο διακρατικό έργο 8 μηνών “A World of Lakes” στην εκδήλωση διάχυσης έργων eTwinning 2022-2023 του 3ου Δημοτικού Σχολείου Άργους την οποία οργάνωσαν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας Δέσποινα Χατζηγεωργίου ΠΕ06, υπεύθυνη και εμψυχώτρια των μαθητών στο έργο, και Βασιλική Τσόκολα ΠΕ86.

F Class Dissemination

Θερμές ευχαριστίες από την ομάδα του έργου , στους ιδρυτές και στους συνεργάτες τους για αυτή τη μοναδική εμπειρία , στους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας και τους γονείς για την στήριξη τους με την ευχή τα παιδιά να συνεχίσουν όμορφα eTwinning ταξίδια και στο Γυμνάσιο.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να πάρετε μια γεμάτη γεύση από τις μαθησιακές περιπέτειες τους στο ταξίδι τους στον συνεργατικό κόσμο της Κοινότητας των Σχολείων της Ευρώπης, eTwinning !!!

wolim